Кошик
14 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

МЧП Вавис
+380677895590
+380996674941
+380677895590
+380996674941
  • 1
  • 2
  • 3

Силіконові вироби

Силіконові гумові суміші займають провідне місце серед еластомерів і характеризуються наступними особливостями ;більшим терміном служби, термостійкість і стійкість при стисненні, постійністю електричних властивостей, хімічною інертністю і невеликим газовиділенням, міцністю і гнучкістю, не має запаху і смаку, не горючий, не токсичний, при атмосферних впливах володіє стійкістю, не змінюють властивостей у результаті впливу сонця, озону, вологості, має стійкість до грибків.

З термостійких силіконових гумових сумішей можуть бути виготовлені:

Формові вироби - такі як пластини, кільця, прокладки, втулки і багато іншого... .

Неформові вироби - ущільнювальні профілі різної конфігурації, за зразком, за ескізом і кресленням;

трубки різного діаметру і різної товщини стінка трубки;

шнури квадратного, прямокутного, круглого перетину;

Виконання оригінальних замовлень, проектування та виготовлення форм, виготовлення оснащення, виготовлення необхідних деталей в короткі терміни від 3 до 5 робочих дні.

Силіконові вироби відноситься до типу термостійких та морозостійких матеріалів, вони можуть експлуатуватися в діапазоні температур від – 60 до +250 градусів С.

По кресленнях або зразкам замовника проводиться підбір матеріалу з гумової суміші з певними властивостями. З термостійких силіконових гумових сумішей можуть бути виготовлені формові і неформові вироби; ущільнювальні профілі, трубки, шнури, кільця, ущільнювачі, прокладки, харчові пластини... .

Інженери «ВАВИС» проведуть розробку нестандартних ГТВ по ваших ескізах, кресленнях або зразкам. Можливе виготовлення будь-яких за формою гумотехнічних виробів. Наші фахівці створять для Вас гумотехнічні вироби з оптимальними властивостями за якістю і надійності.

Можливо також виготовлення будь-яких аналогів імпортних комплектуючих за кресленнями, зразком та ескізами замовника.

Выполняем разработку чертежей на оснастку с последующим изготовлением оснастки, отработки технологии, подбор резин в зависимости от условий эксплуатации и изготовлением партии изделий.

Все РТИ изготавливаются из резины с улучшенными эксплуатационными характеристиками, на основе отечественного и импортного каучука.